Poszukiwany ładny hotel

 

Od kiedy tylko dowiedziałam się, że moja jedyna córka planuje ślub, rozglądam się za dobrym hotelem nieopodal Wadowic. Miejsce, na które natknęłam się w Internecie czyli www.parkhotellyson.pl/ , całkiem przez przypadek, jednak tchnięta ciekawością zapoznałam się z jego ofertą. Mam wrażenie, że mogę darować sobie dalsze poszukiwania idealnego hotelu.

 

 
Wadowice to miasto, w którym od lat mieszkam z rodziną. Gdy moja córka szła do przedszkola, przeprowadziliśmy się tutaj z Krakowa. Nigdy wcześniej nie szukałam hotelu w naszych rodzinnych stronach, gdyż z obiektów tego typu korzystaliśmy wyłącznie na wczasach, a wszelkie imprezy rodzinne organizowaliśmy w domowym zaciszu. Nie mogę sobie jednak na to pozwolić w przypadku wesela. Planujemy zaproszenie około osiemdziesięciu gości, a taka liczba osób bez wątpienia nie zmieściłaby się w naszym domu. Nie jest on wprawdzie mały, jednak na pewno nie zastąpić profesjonalnego obiektu, jakim jest hotel.

 

 

Widok na jeden z hoteli z basenem w Wadowicach.

Widok na jeden z hoteli w Wadowicach.

 
Wadowice to piękna miejscowość, ale wspólnie z córką i jej narzeczonym zadecydowaliśmy, że przyjęcie odbędzie w jej okolicach. Hotele w Wadowicach są bowiem nieco droższe, co nie zawsze niestety idzie w parze z jakością oferowanych usług. Nie zamierzamy ryzykować nieudanej imprezy, dlatego wybierzemy opcję polecaną nam przez znajomych, na którą wcześniej przypadkiem natknęłam się w Internecie.