Bieszczadzkie szczyty!

 

Atrakcje Bieszczady – jakie są najlepsze? Według mnie zdecydowanie są to różnego rodzaju szczyty. Jeżeli natomiast Ty lubisz coś innego to zobacz ofertę np. firmy www.milleniumevents.pl/category/atrakcje-bieszczady , która organizuje różnego rodzaju atrakcje w Bieszczadach, dostosowanych pod każdego klienta. Jeżeli jesteś jesteś osobą, która chce przede wszystkim zwiedzić przyrodę, to znajdziesz tu ciekawe atrakcje. Bieszczady to niskie góry i są idealne, dla osób, które nie mają dużego doświadczenia, świetnej kondycji. Ja nawet mając lęk wysokości czułem się swobodnie i dobrze w Bieszczadach.

 

 

Jeżeli chodzi o atrakcje w Bieszczadach pod kątem szczytów to na mnie największe wrażenie zrobiła mała i wielka Rawka. Te dwa szczyty nie są jakieś szczególnie duże, jednak widok z wielkiej Rawki zapiera dech w piersiach.

 

 

Atrakcje w Bieszczadach to nie tylko szczyty, znajdziesz tutaj również jezioro Solińskie. Jednak ja jestem typem podróżnika, dla którego szczyty robią największe wrażenie. Jeżeli też jesteś taką osobą, to wybierz się na południe Bieszczad. Moim „punktem wypadowym” była wieś Wetlina i Tobie też ją polecam.